معرفی گروه کارخانجات پلی سوله
معرفی گروه کارخانجات پلی سوله
گروه کارخانجات پلی سوله در سال ۱۳۷۲ توسط کار افرین توانای کشور آقای احمد طالبی با ظرفیت تولید سالانه بیش از سه هزار تن سازه های فلزی فعالیت خود را اغاز نمود و پس از دو دهه تلاش توانسته است با بهره گیری از تجارب کسب شده و با بکارگیری اخرین تکنولوژی روز دنیا ظرفیت تولید خود را تا سطح یکصد و بیست و پنج هزار تن در سال افزایش داده و نام خود را در فهرست بزرگترین گروه های صنعتی کشور مطرح نماید.

 گروه کارخانجات پلی سوله در سال ۱۳۷۲ توسط کار افرین توانای کشور آقای احمد طالبی با ظرفیت تولید سالانه بیش از سه هزار تن سازه های فلزی فعالیت خود را اغاز نمود و پس از دو دهه تلاش توانسته است با بهره گیری از تجارب کسب شده و با بکارگیری اخرین تکنولوژی روز دنیا ظرفیت تولید خود را تا سطح یکصد و بیست و پنج هزار تن در سال افزایش داده و نام خود را در فهرست بزرگترین گروه های صنعتی کشور مطرح نماید.
توانایی این گروه صنعتی در ساخت و اجرای انواع پروژه های فلزی , ساختمان های چندین طبقه مانند هتل ها،اداره ها,مال ها,برج های کنترل و رادار,سازه های صنعتی ( سوله ) استادیوم های ورزشی , ساختمان های فرهنگی مانند موزه , پل های غیر همسطح و همسطح , تونل ها,مخازن نگهداری مواد و… بیانگر وسعت و تنوع در ارایه خدمات گروه کارخانجات پلی سوله می باشد.
اکنون این مجموعه با وسعتی بالغ بر چهارصد هزار متر مربع مساحت سایت و بیش از یکصد و ده هزار سالن صنعتی را در راستای تولید محصولات خود به خدمت گرفته است . بهره گیری از تجارب و تخصص بخشی از توانمندترین مهندسین و متخصصین کشور خود نشانگر جایگاه مهم این شرکت در بخش صنعت کشور ایران می باشد.
شرکتهای زیر مجموعه این گروه عبارتند از:

گروه صنعتی دنا ، شرکت گاندو فلات ، شرکت ایستا فلز جنوب ، شرکت ایستا گستر توس

آخرین مطالب بلاگ
تکنولوژی-کاشی عایق صوت از جنس پشم چوب
یکی از گروه‌های طراحی و معماری دانشکده معماری استکهلم در هفته طراحی و دکوراسیون کشور سوئد، نمونه متفاوتی از کاشی‌های دیواری رنگارنگ که مانع از نفوذ و عبور صدا می‌شود و در عین حال از پشم چوب بسیار سبک ساخته شده را به نمایش گذاشته است.
تاریخ : 1398/11/06
بیشتر
تکنولوژی-استفاده از تکنولوژی های روسازی بتنی بزرگراه گناباد- قاین-بیرجند
به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، خیرالله خادمی ضمن اعلام این خبر گفت: همزمان با آغاز عملیات اجرایی قطعه سوم از باند دوم محور گناباد- قاین- بیرجند، اجرای عملیات روسازی بتنی در ۴۰ کیلومتر از این محور با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و آخرین تکنولوژی‌ در این زمینه و برای اولین بار در کشور آغاز شد.
تاریخ : 1398/11/06
بیشتر